Компаніївка
Переглядів: 342

Відбулася сесія Компаніївської селищної ради

IMG 02288 жовтня під керівництвом селищного голови Маслюкова О.А. відбулася позачергова 30 сесія селищної ради 8 скликання.

IMG 026311
Участь у засіданні взяли: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Снєсарь Р.І., начальник фінансового відділу Калінчук С.Л., в.о. старости с.Голубієвичі та с. Антонівки Савчук С.В., в.о. старости с.Першотравенка, с.Володимирівка, с.Гордіївка та с.Вишнівка Томило А.Г., начальник відділу земельних відносин Колтунов А.Г., провідний спеціаліст з зовнішніх зв’язків Вертянова Т.О., директор інформаційно – сервісного методичного центру відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради Тацієнко С.І., заступник військового комісаріату з ТРО Компаніївського РВК майор Карпунін В.В., провідний спеціаліст управління Компаніївського РВК Горпинко С.В.IMG 0227
Згідно запропонованого порядку денного депутати розглянули питання:

1. Про внесення змін до програми «Територіальна оборона» на 2018-2023 роки.IMG 0234
Інформує : провідний спеціаліст управління Компаніївського районного військового комісаріату Горпинко Станіслав Вікторович.

2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 18 грудня 2018 року №352«Про селищний бюджет на 2019 рік».IMG 0240
Інформує: начальник фінансового відділу Калінчук Світлана Леонідівна.

3. Про затвердження розпорядження селищного голови від 09 вересня 2019 року №72-к «Про звільнення Литвинюка О.М.»IMG 0245
Інформує: секретар селищної ради – Панасюк Юрій Іванович.

4. Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії селищної ради восьмого скликання від 04 жовтня 2018 року №291 «Про затвердження Положення щодо присудження премій обдарованим учням та педагогічним працівникам».IMG 0247
Інформує: директор інформаційно-сервісно методичного центру відділу освіти , молоді та спорту - Тацієнко Світлана Ігорівна.

5. Про затвердження Плану удосконалення надання послуги «Утримання та ремонту доріг та тротуарів Компаніївської селищної об'єднаної територіальної громади Кіровоградської області на 2019–2024 роки».IMG 0252
Інформує: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Снєсарь Роман Іванович.

6. Про внесення змін до рішення селищної ради відшкодування №605 від 09 серпня 2019 року «Про затвердження Програми компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських автобусних маршрутах автомобільним транспортом загального користування на 2019-2020 рік».
Інформує: провідний спеціаліст з зовнішніх зв’язків - Вертянова Тетяна Олександрівна.

Земельні питання: інформує начальник відділу земельних відносин Колтунов Андрій Григорович.IMG 0269
7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Державному підприємству «Компаніївське лісове господарство» .
8. Про розгляд заяви щодо внесення змін до договору оренди землі від 16 жовтня 1999 року за №2, який укладено між Компаніївською районною радою і Компаніївським міжшкільним навчально-виробничим комбінатом. 
9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та передачу земельних ділянок у власність громадянину Пересуньку Миколі Миколайовичу.
10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину Городніцькому Леоніду Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства.
11. Про передачу земельної ділянки у власність громадянину Дяжуру Сергію Сергійовичу.
12. Про розгляд питання щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Тканову Віталію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства. 
13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення громадянину Морозу Сергію Валентиновичу (КВЦПЗ В.02.01) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на (КВЦПЗ В.03.07) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що перебувають у власності.
14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки у власність громадянину Кривоблоцькому Юрію Олексійовичу. 
15. Про розгляд питання щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Штундер Анжелі Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства. 
16. Про розгляд питання щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Штундеру Дмитру Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства. 
17. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Кадигроб Ользі Степанівні.
18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Кавуну Олександру Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства.
19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бірзулу Андрію Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства. 
20. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Першотравенка по вул. Миру, №70, з метою формування земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (код КВЦПЗ – 03.03).
21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці Ільчук Наталії Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства.
22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Воронюку Миколі Миколайовичу.
23. Про розгляд питання щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Трохимцю Олександру Леонідовичу.
24. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду об’єднаю громадян «Степове».
25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки у власність громадянину Єроху Олександру Вікторовичу.

Земельні питання, що виносилися на сесію селищної ради, попередньо розглядалися на засіданні комісії з питань ЖКГ та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Депутати розглянули всі питання порядку денного сесії та прийняли відповідні рішення.