Компаніївка
Переглядів: 71

Завершення роботи по "Плану удосконалення надання послуги в Компаніївській громаді"

30 0927 вересня в приміщенні Компаніївської селищної ради відбулося останнє засідання робочої групи по розробці «Плану удосконалення надання послуги утримання та ремонту доріг та тротуарів в Компаніївській ОТГ» за участю спеціаліста з покращення послуг Юлії Юненко.

30 09 01Написання Плану знаходиться на завершальному етапі з подальшим його затвердженням на сесії селищної ради. У процесі його розробки в нашій громаді буде реалізовано проект: «Придбання спеціальної техніки для ремонту та утримання доріг» за умови співфінансування DOBRE.

Для практичного досвіду в сфері надання послуг 28 представників українських об’єднаних територіальних громад 3 когорти побували з навчальним візитом в Польщі. Компаніївську ОТГ представляв селищний голова Олександр Маслюков.30 09 04

В ході зустрічі звітував робочій групі про поїздку та поділився новими враженнями і натхненням на власні ініціативи.

Навчальний візит було організовано у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)», яка фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується міжнародною організаціює Глобал Ком’юнітіз (Global Communities).