Компаніївка
Переглядів: 164

До уваги жителів Компаніївської громади, які користуються послугою вивезення твердих побутових відходів!

edxgfz zruiu6gezzmemlvhei5zrysir6fgte4dСміття вивозитиметься згідно попереднього графіка, відлік першої суботи та неділі розпочнеться з 7-8 вересня!


Абоненти приватних секторів зможуть залишати мішки та пакети із сміттям (згідно норми на одну людину) біля своїх домоволодінь, а працівник комунального підприємства збиратиме. Це не стосується жителів багатоквартирних будинків, які вже мають договір на послугу ТПВ, вони і надалі чекатимуть машину, допоки всі мешканці будинку не заключать угоди.
Вибачте за незручності і дякуємо за розуміння!


Запрошуємо укласти договір в КП «Благоустрій смт Компаніївка» за адресою: смт Компаніївка, вул. Паркова, 10, пн.-пт.
З 1 вересня діятимуть нові тарифи на вивіз твердих побутових відходів для населення та установ Компаніївської об’єднаної територіальної громади. Детальніше на сайті http://www.kompanievska-selrada.gov.ua/index.php/chergovi-sesiji/2019/2519-606-pro-vstanovlennya-tarifiv-na-viviz-tverdikh-pobutovikh-vidkhodiv-dlya-naselennya-ta-ustanov-kompanijivskoji-ob-ednanoji-teritorialnoji-gromadi
Будьте активними та повідомляйте про несанкціоновані смітники та людей, які викидають непотріб у невстановленому для цього місці.