Компаніївка
Переглядів: 300

Відбулася позачергова 28 сесія Компаніївської селищної ради 8 скликання

IMG 85659 серпня під керівництвом селищного голови Маслюкова О.А. відбулася позачергова 28 сесія селищної ради 8 скликання.

Участь у засіданні взяли: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Галіцька Л.М., заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Снєсарь Р.І., начальник фінансового відділу Калінчук С.Л., в.о. старости с.Голубієвичі та с. Антонівки Савчук С.В., в.о. старости с.Першотравенка, с.Володимирівка, с.Гордіївка та с.Вишнівка Томило А.Г., начальник відділу земельних відносин Колтунов А.Г., провідний спеціаліст з зовнішніх зв’язків Вертянова Т.О., інспектор з благоустрою КП «Благоустрій смт Компаніївка» Малий І.І., директор інформаційно – сервісного методичного центру відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради Тацієнко С.І., головний лікар КНП «Компаніївська ЦРЛ Компаніївської районної ради Кіровоградської області» Нагнибіда Анатолій Афанасійович, начальник Компаніївського РЕМу ПАТ «Кіровоградобленерго» Орловська Наталія Василівна.IMG 8570
Згідно запропонованого порядку денного депутати розглянули питання:IMG 8569
1. Про звіт про виконання селищного бюджету за ІІ квартал 2019 року.
2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 18 грудня 2018 року №352«Про селищний бюджет на 2019 рік».
IMG 8587Інформує: начальник фінансового відділу Калінчук Світлана Леонідівна.

3. Про затвердження програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2019-2021 роки

4. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Компаніївської селищної ради Кіровоградської області.

5. Про дотримання законодавства України про освіту в комунальному закладі «Компаніївське навчально-виховне об’єднання» Компаніївської селищної радиКіровоградської області

6. Про створення відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Компаніївської селищної ради Кіровоградської області.
IMG 8588Інформує: директор інформаційно – сервісного методичного центру відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради - Тацієнко Світлана Ігорівна.

7. Про внесення змін до Програми соціально-економічногорозвитку Компаніївської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, затвердженої рішенням селищної ради від 18 грудня 2018 року №348.

8. Про затвердження Стратегії сталого розвитку Компаніївської селищної об'єднаної територіальної громади Кіровоградської області на 2019 – 2027 роки.

9. Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських автобусних маршрутах автомобільним транспортом загального користування на 2019 - 2020 рік

10. Про встановлення тарифів на вивіз твердих побутових відходів для населення та установ Компаніївської об’єднаної територіальної громади.
IMG 8599Інформує: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Снєсарь Роман Іванович.
11. Про внесення змін до рішення селищної ради від 07 лютого 2019 року №420 «Про затвердження структури та чисельності КП «Благоустрій смт Компаніївка»
20190809 152717Інформує: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради – Галіцька Людмила Миколаївна.

12. Про надання дозволу на безоплатну передачу в приватну спільну часткову власність квартири .
Інформує: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Снєсарь Роман Іванович

13. Про внесення змін до рішення селищної ради №510 від 08 травня 2019 року «Про затвердження Правил благоустрою Компаніївської селищної ради Кіровоградської області».
20190809 153047Інформує: секретар селищної ради – Панасюк Юрій Іванович.

14. Про затвердження Плану дій щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків у Компаніївській громаді Кіровоградської області на 2019-2020 роки
Інформує: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради – Галіцька Людмила Миколаївна.

Земельні питання:
15 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Хвалько Юлії Олегівні
16 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
17 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів громадянину Луговському Василю Петровичу та передачу йому земельної ділянки у власність.
18 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража громадянину Лебідєву Дмитру Миколайовичу.
19 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража громадянину Колєснікову Костянтину Олександровичу.
20 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та передачу земельних ділянок у власність громадянці Кадигроб Марії Олександрівні.
21 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості та передачу земельної ділянки у власність громадянці Головіній Ірині Анатоліївні.
22 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Вдовіченко Валентині Миколаївні.
23 Про передачу земельної ділянки у власність громадянину Зеленому Олександру Миколайовичу.
24 Про розгляд питання щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Тканову Віталію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.
25 Про розгляд клопотання ПАТ «Кіровоградобленерго».

IMG 8593Звертається до депутатів начальник Компаніївського РЕМу ПАТ «Кіровоградобленерго» Орловська Наталія Василівна.

26 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Ковалю Дмитру Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства.
27 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Паливоді Наталії Кирилівні.
28 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Паливоді Наталії Кирилівні.
29 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Паливоді Наталії Кирилівні.
30 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості та передачу земельної ділянки у власність громадянці Балашовій Альоні Василівні.
31 Про визначення переліку земельних ділянок для продажу.
32 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу у власність громадянці Руденко Валентині Василівні.
33 Про розгляд питання щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Чаповській Наталії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.
34 Про розгляд питання щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Чаповському Максиму Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства.
35 Про розгляд питання щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Комісаруку Миколі Дмитровичу для ведення особистого селянського господарства.
36 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бондаренку Олександру Віталійовичу для ведення особистого селянського господарства.
37 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Карпі Богдану Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.
38 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Карпі Ганні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.
39 Про розгляд питання щодо надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
40 Про розгляд питання щодо надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
41 Про розгляд питання щодо надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
42 Про розгляд питання щодо надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
43 Про розгляд питання щодо надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
44 Про розгляд питання щодо надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
45 Про розгляд питання щодо надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
46 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Поперешніченко Олені Іларіонівні.
47 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Хвалько Юлії Олегівні.
48 Про розгляд заяви громадянина Бершадського Юрія Петровича щодо надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
49 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Голуб Аллі Іванівні для ведення особистого селянського господарства
50 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «Марлен-КД»
51 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «Марлен-КД»
52 Про визначення переліку земельних ділянок для продажу права оренди.
53 Про розгляд питання щодо розірвання договору оренди.
54 Про розгляд питання щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
55 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та передачу земельних ділянок у власність громадянці Шевцовій Ларисі Вікторівні
56 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель Голубієвичі по вул. Шкільна № 21, з метою формування земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (код КВЦПЗ – 03.02)
20190809 1552110Інформує: начальник відділу земельних відносин Колтунов Андрій Григорович.

Земельні питання, що виносилися на сесію селищної ради, попередньо розглядалися на засіданні комісії з питань ЖКГ та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Депутати розглянули всі питання порядку денного сесії та прийняли відповідні рішення.