Компаніївка
Переглядів: 86

У Компаніївці відбулося святкування Дня Матері

15 05 19 01День Матері – одне з головних родинних свят, що відзначається у другу неділю травня, одне з найбільш зворушливих свят, адже кожен з нас з дитинства несе в душі єдиний, неповторний образ матері, яка завжди зрозуміє, пробачить, приголубить і буде щиро любити свою дитину.

Сьогодні, 15 травня, в урочистостях присвячених Дню Матері взяв участь секретар селищної ради Юрій Панасюк, який від імені голови Компаніївської об’єднаної територіальної громади Олександра Маслюкова, депутатського корпусу та від себе особисто привітав зі святом. «Що може бути святіше за матір, за її любов, тепло та надійну підтримку?! Все у наш час тримається на родині, на жінці. Усе найкраще, як і сам рід людський, починається з жінки-матері. На її мудрості та терпінні тримається сім’я, їй завдячують діти усіма своїми успіхами та перемогами!», - зауважив Юрій Іванович.15 05 19 02

Слова ведучих перепліталися поетичними рядками, в яких звучала хвала жінці, оспівувалася мати-берегиня, Матір Божа, кохана дівчина. Офіційну частину продовжив святковий концерт за участю місцевих аматорів, виконавців хорового колективу «Серпанок», вокальної групи «Терниця», які подарували гостям свята незабутні вокальні номери. 15 05 19 0315 05 19 0415 05 19 0515 05 19 06Для жителів таке свято вже стало бажаним і традиційним, адже це не лише можливість відпочити, але й гарно провести час.
Щиро дякуємо організаторам та учасникам гарного заходу за теплу і дружню атмосферу.