Компаніївка
Переглядів: 75

Дорогі ветерани, учасники бойових дій, солдатські вдови! Прийміть найщиріші вітання з Днем пам’яті та примирення і Днем Великої Перемоги!

08 05 19 02У ці дні ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками, та схиляємо голови перед їх світлою пам'яттю. Вони вічно будуть жити в серцях і справах нинішніх і майбутніх поколінь. Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Їх подвиг - безсмертний, пам'ять про них, живих і мертвих, - нетлінна, вдячність народу - безмежна.
08 05 19Від імені голови Компаніївської ОТГ Олександра Маслюкова, виконавчого комітету та депутатського корпусу вітаємо всіх, хто пройшов крізь вогонь Великої Вітчизняної, а також жителів громади із Днем Перемоги.
Бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя, щоб ніколи тінь смутку не затьмарювала чоло. Нехай у родинах панує злагода, оселі повняться достатком, а всі теплі слова і побажання додають сил і душевного спокою.