Компаніївка
Переглядів: 88

Привітання ветерана Хільченка Василя Гуровича з 94-річчям

12 03 1910 березня свій день народження відзначив учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, ветеран, поважна людина із значними досягненнями та неабияким бойовим, трудовим і життєвим досвідом - Хільченко Василь Гурович. Цьогоріч йому виповнилося 94 роки. Щиро дякуємо за проявлену мужність і героїзм у роки війни, невтомну працю у післявоєнний час, активну громадську роботу. Бажаємо міцного здоров’я, бадьорості, сил і наснаги, оптимізму, злагоди в оселі, підтримки і уваги близьких людей.


10 03 2015Біографічна довідка
Народився Василь Гурович в селі Губівка Компаніївського району. Для нього, 19-річного юнака, війна розпочалася зі звільнення рідного села. У 1944 р. його призвали до армії. Служба в 353 СП, 4УСД, сержант, стрілок. Бойові шляхи - Кенігсберг, Латвія, визволяв Польщу, 1-й Білоруський фронт. Був поранений. Демобілізувався у лютому 1948 р. у військовому званні старшина.
Нагороди: «За взяття Кенісберга», «За відвагу», «За перемогу над Германією». Ордени: «За мужність», «Орден Великої Вітчизняної війни» ІІ ступеня. Не меншого визнання заслуговують і його трудові досягнення. Після закінчення у 1957 році Кіровоградського медичного училища все подальше життя ветерана пов'язане з райсанепідемстанцією і ЦРЛ, фельдшер. Потім вихід на пенсію, заслужений відпочинок.