Компаніївка
Переглядів: 50

Отримуйте військово-обліковий документ з QR-кодом в усіх ЦНАПах України

630 360 1719324188 520

Відтепер, за умови уточнення облікових даних в Центрі надання адміністративних послуг, військовозобов’язані, призовники та резервісти зможуть отримати військово-обліковий документ із QR-кодом — за ним перевірятимуть дійсність документа. Безоплатно, без черг та відвідування територіальних центрів комплектування. Документ сформується, якщо в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів є вся необхідна інформація про заявника.

Військовозобовʼязаний українець чи українка приходить до ЦНАПу надає актуальні дані про себе та підтверджує їх, адміністратор вносить дані в електронну систему, інформація автоматично підтягується в Оберіг, заявник отримує військово-обліковий документ із QR-кодом
За вашим бажанням адміністратор надішле PDF-файл сформованого військово-облікового документа на електронну пошту або одразу роздрукує його. Він має таку ж юридичну силу, як і документ в електронній формі, тож вибирайте для себе, який варіант зручніший.
Якщо раніше отримували витяг із печаткою та підписом про уточнення даних, зможете повторно звернутися до ЦНАПу та отримати новий із QR-кодом. Документ дійсний 1 рік з моменту формування.
Уточнення військово-облікових даних та отримання документа з QR-кодом у ЦНАПі в середньому триває до 15 хвилин. Тож економте свій час та виконуйте норму закону за лічені хвилини.
Зміни передбачені Постановою Кабінету Міністрів України від 18 червня 2024 р. № 721 «Про внесення змін до Порядку оформлення (створення) та видачі військово-облікового документа для призовників, військовозобов’язаних та резервістів».
Нагадуємо – оновити персональні дані необхідно до 17 липня 2024 року. Звертайтеся до ЦНАП: вулиця Паркова, 4, селище Компаніївка