Компаніївка
Переглядів: 72

Реалізація проєкту «Освітній драйв» у селі Голубієвичі

photo1717486958 1

Як ми вже повідомляли, нещодавно команда з Компаніївської громади «TED Talksclub: пульс ідей», яка працює на базі КЗ «Голубієвицький ліцей», взяла участь у конкурсі міні-грантів для молоді, започаткованого ГО СКЦ «Задзеркалля» у партнерстві з UNICEF Ukraine, потрапивши до 10-ти найкращих, чия проєктна заявка отримала фінансування.photo1715678649 7

Мета проєкту – підтримка та заохочення дітей, учнівської молоді та педагогів Кіровоградської області до впровадження інновацій в освітній простір.

Слід зазначити, що ініціатором участі у конкурсі є начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Компаніївської селищної ради Наталія Мунтян. Ідея об’єднала трьох активних та креативних людей: вчительку КЗ «Голубієвицький ліцей» Альону Савчук, голову молодіжної ради Компаніївки Ірину Мунтян та президента учнівського самоврядування Наталку Капустян.

Під час написання грантової заявки і подання її на конкурс «Освітній драйв» молодіжну команду підтримували ГО «Флора» та адміністрація КЗ «Голубієвицький ліцей». Після того, як проєкт був обраний серед десятків інших на воркшопі від СКЦ «Задзеркалля», учасники команд розробили детальний план, що передбачав створення неформального середовища для спілкування та розвитку ораторських здібностей учнів, проведення у цьому середовищі тренінгів і практичних занять. Після його фінансування одразу ж почали активну реалізацію всіх ідей та планів.

Тепер в приміщенні КЗ «Голубієвицький ліцей» можна провести час з користю в неформальному середовищі, познайомитися з новими людьми, покращити навички комунікації та взаємодії учнів між собою, відкрити прихований потенціал ліцеїстів в сфері ораторського мистецтва та ще багато чого цікавого.photo1717486958

Проєкт «Освітній драйв» створений в межах програми «Розширення можливостей для дітей і молоді через навчання, розвиток навичок та UPSHIFT», яка реалізується ГО СКЦ «Задзеркалля» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW.