Компаніївка
Переглядів: 194

Вітання з виходом на пенсію

IMG 7369

Сьогоднішній ранок у Компаніївській лікарні розпочався зі святкового зібрання. Селищний голова Олександр Маслюков разом з колективами КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Компаніївської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області» та КНП «Компаніївська лікарня Компаніївської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області»  привітали із виходом на заслужений багатьма роками самовідданої праці відпочинок лікаря-терапевта Іванець Валентину Дем’янівну.

47 років трудової діяльності Валентини Дем’янівни – це невтомне служіння справі та людям досвідченого та кваліфікованого спеціаліста, Лікаря та Людини з великої літери, справедливого наставника. Ваш величезний внесок безцінний, адже скільки сил, енергії і любові віддані праці на благо здоров’я людини.

Щиро  вітаємо Вас з виходом на заслужений відпочинок! Дякуємо за  сотні врятованих життів. Бажаємо міцного здоров’я, щасливого довголіття, зберегти на багато років невтомну жагу до великих звершень. Нехай сторицею повертається до Вас, Валентино Дем’янівно, те добро, яке Ви подарували пацієнтам та колегам!

IMG 7382