Компаніївка
Переглядів: 90

Шановні жителі та гості селища Компаніївка!

photo 5368320842527790890 y

Сьогодні ми відзначаємо 249 річницю селища Компаніївка, його День народження. Тож прийміть найщиріші вітання з цієї нагоди.
На жаль, війна внесла в наше життя свої правила, і це свято затьмарене сумними подіями та має гіркий присмак. Багато хто з вас із завмиранням серця чекає звісток від рідних та близьких, які мужньо захищають нашу країну від російської навали. Ми ні на хвилину про це не забуваємо, тож маємо бути сильними та витривалими.

Саме цього дня всі разом згадуємо нашу спільну історію, традиції та підіймаємо дух української нації. Досягнення, якими пишається Компаніївка, є результатом щоденної праці, знань і талантів її мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського зразка. Особливо у ці непрості для нашої країни часи нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.

Дякуємо всім жителям громади за людяність та небайдужість, за невичерпне бажання допомагати воїнам на передовій, за всі добрі справи, наміри та починання, за ваш внесок у розвиток та благоустрій Компаніївки, усім, хто вкладає частинку своєї душі та праці в те, щоб майбутнє покоління пишалося нашим краєм.

Особлива подяка та низький уклін нашим Захисникам, які мужньо боронять рідну землю від російських загарбників, кожну хвилину ризикуючи своїм життям! Віримо і знаємо, що незабаром вони з Перемогою повернуться до своїх домівок, де на них чекають рідні та вся наша громада.

Вічна пам’ять і вічна слава Героям, які віддали своє життя за незалежність України, за мирне небо, за наш з вами спокійний сон!

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Нехай наше селище завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, добро та взаємна повага. Нехай щастя, любов та достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині.

У нас з вами попереду ще буде багато свят та перемог, які ми обов’язково відзначатимемо під мирним небом у рідному селищі на нашій українській квітучій землі.

Віримо в Перемогу!
Слава Україні! Героям Слава!