Компаніївка
Переглядів: 240

22 сесія Компаніївської селищної ради об′єднаної територіальної громади

07 02 19 017 лютого під керівництвом селищного голови Маслюкова О.А. відбулася чергова 22 сесія селищної ради 8 скликання. Участь у засіданні взяли: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Снєсарь Р.І., керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Галіцька Л.М., в.о. старости с. Голубієвичі та с. Антонівка Савчук С.В. та в.о. старости с.Першотравенка, с.Володимирівка, с.Гордіївка та с.Вишнівка Томило А.Г., начальник фінансового відділу селищної ради Калінчук С.Л., начальник відділу земельних відносин Колтунов А.Г., провідний спеціаліст з зовнішніх зв’язків Вертянова Т.О.

Згідно запропонованого порядку денного депутати розглянули питання:
1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 18 грудня 2018 року №352«Про селищний бюджет на 2019 рік»
2. Про звіт про виконання селищного бюджету за 2018 рік.07 02 19 02
Інформує: начальник фінансового відділу Калінчук Світлана Леонідівна.

3. Про виконання програми соціально-економічного розвитку селища за 2018 рік.07 02 19 04
Інформує: селищний голова Маслюков Олександр Андрійович.

4.Про передачу видатків на реконструкцію частини приміщення.
5.Про передачу основних засобів.
6. Про план роботи селищної ради на 2019 рік.
7. Про затвердження Програми сприяння діяльності управління соціального захисту населення Компаніївської райдержадміністрації щодо покращення соціального обслуговування населення на 2019-2024 роки.
8. Про затвердження Програми організації суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно–корисних робіт на 2019-2020 роки.
9. Про визначення об’єктів та видів суспільно-корисних робіт.
10. Про затвердження передавального акту Першотравенській сільській раді.
11. Про затвердження базової мережі закладів культури Компаніївської селищної ради об’єднаної територіальної громади.
12. Про надання згоди на передачу в оренду приміщень Компаніївського районного Будинку культури.07 02 19 03
Інформує: секретар селищної ради Панасюк Юрій Іванович.

13. Про передачу елементів благоустрою на баланс КП «Благоустрій смт Компаніївка».07 02 19 05
Інформує: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Снєсарь Роман Іванович.

14. Про затвердження структури та чисельності КП «Благоустрій смт Компаніївка».
15. Про внесення змін до структури апарату Компаніївської селищної ради.
16. Про затвердження Положення Інформаційно-сервісного методичного центру відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Компаніївської селищної ради.
17. Про затвердження Статуту Першотравенської загальноосвітньої школи.
18. Про затвердження Статуту Першотравенського сільського Будинку культури Компаніївської селищної ради Кіровоградської області, в новій редакції.
19. Про внесення змін до рішення селищної ради від 16 листопада 2017 року №115 «Про затвердження Положення про старосту».
20. Про затвердження рішення виконкому.07 02 19 06
Інформує: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Галіцька Людмила Миколаївна.

Земельні питання
21. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу у власність громадянці Бянкіній Анні Олегівні.
22. Про передачу земельної ділянки у власність громадянину Павліченку Андрію Ярославовичу.
23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду передачу земельної ділянки в оренду селянському (фермерському) господарству «Кондратенка».
24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки у власність громадянину Кондратенку Анатолію Івановичу.
25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Чучкалову Михайлу Петровичу та передачу йому земельної ділянки у власність.
26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та передачу земельних ділянок у власність громадянці Сенягіній Ксенії Володимирівні.
27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Приймак Наталії Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.
28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Приймаку Артему Олеговичу для ведення особистого селянського господарства.
29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та передачу земельних ділянок у власність громадянці Безуглій Ларисі Михайлівні.
30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та передачу земельних ділянок у власність громадянину Раскевичу Леоніду Івановичу.
31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Першотравенка по вул. Гагаріна №1, з метою формування земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (код КВЦПЗ – 03.02) Першотравенської ЗОШ I-III ступенів.
32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів громадянину Денисенку Сергію Олександровичу та передачу йому земельної ділянки у власність.
33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів громадянину Балабушці Олегу Валерійовичу та передачу йому земельної ділянки у власність.
34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, цільове призначення якої змінюється для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (для будівництва та обслуговування культової та інших будівель, необхідних для забезпечення її діяльності релігійної організації «Кіровоградське обласне об’єднання церков євангельських християн баптистів»).
35. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.
36. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.
37. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Кондратенку Анатолію Івановичу.
38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки у власність громадянину Яркову Івану Володимировичу.
39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки у власність громадянину Романюку Олексію Володимировичу.
40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки у власність громадянину Мулю Юрію Вікторовичу.
41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів громадянину Калінкіну Андрію Валентиновичу та передачу йому земельної ділянки у власність.
Земельні питання, що виносилися на сесію селищної ради, попередньо розглядалися на засіданні комісії з питань ЖКГ та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.07 02 19 07

Інформує: начальник відділу земельних відносин Колтунов Андрій Григорович.07 02 19 08

Депутати розглянули всі питання порядку денного сесії та прийняли відповідні рішення.07 02 19 09