Компаніївка
Переглядів: 157

У Компаніївці облаштували сучасний хореографічний клас

05 02 19 01Новий 2019 рік для учнів Компаніївського навчально-виховного об’єднання, які займаються танцями, розпочався із позитивних змін. Нещодавно закінчили капітальний ремонт та облаштували хореографічний клас у опорному закладі освіти. Відтепер вихованці гуртка танцю навчатимуться у повному комфорті.

Всього на реалізацію проекту витратили 192,322 тис. грн., з яких 112,322 тис. грн. - кошти субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури Компаніївської об’єднаної територіальної громади, які були зекономлені під час проведення ремонту дороги вул. Шкільна. Решта суми, 80 тис. грн., - субвенція з державного бюджету місцевому бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій.
Можливо у когось виникне питання: чому саме цей проект? Пояснюємо, що на громадському обговоренні 14 вересня 2018 року (http://www.kompanievska-selrada.gov.ua/index.php/1435-gromadske-obgovorennya-na-drugomu-etapi-vidboru-v-ramkakh-programi-dobre) друге місце за результатами голосувань, набравши однакову кількість голосів, посіли дві пропозиції - «Облаштування баскетбольного майданчика школи Компаніївського НВО» та «Влаштування хореографічного класу в РБК смт Компаніївка». Щоб реалізувати обидві потрібні значні фінансові ресурси, яких в бюджеті було недостатньо. Обговоривши на сесії селищної ради депутати надали перевагу другій проектній пропозиції, та вирішили спрямувати кошти на капітальний ремонт з влаштуванням хореографічного класу в опорному закладі Компаніївського НВО.
(А проект щодо облаштування сучасного баскетбольного майданчика зі штучним покриттям біля комунального закладу «Компаніївське НВО» реалізується в цьому році. Вже на наступній сесії будуть передбачені кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації.)
В хореографічному залі замінили освітлення, встановили підвісну стелю типу «Armstrong», поштукатурили і пофарбували стіни, і головне — оновили підлогу, облаштували дзеркалами і тренувальними станками. Як того вимагають правила, уроки танців мають проводитися в освітленому, просторому середовищі. Це хороше доповнення до основних предметів і тепер діти зможуть повноцінно ними займатися.05 02 19 0205 02 19 03
Дуже важливо, щоб таланти Компаніївської об’єднаної громади жили і навчалися в гарних умовах, тому оформлення сучасного класу хореографії стане справжньою радістю для дітей і викладачів, а заняття будуть ще цікавішими.