Компаніївка
Переглядів: 25

Привітання з Днем працівників сільського господарства

5fae43d457204822795258

Професійне свято працівників сільського господарства та організацій агропромислового комплексу України відзначається щорічно у третю неділю листопада.

Це свято справжніх трудівників та дбайливих господарів, які щодня розумом, серцем, невтомними руками плекають століттями нашу благодатну ниву. Адже здавна Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу і постійно дбають про землю.

Тож шановні працівники сільського господарства та переробної промисловості!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

Напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку громади, запорукою її добробуту та процвітання. Ваш великий внесок, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника, залишаються взірцем для багатьох.

Тому хочемо від усієї душі подякувати всім працівникам агропромислового комплексу, а особливо тим, хто власним прикладом демонструє любов до Батьківщини і наразі проходить службу в лавах ЗСУ; нашим сільгоспвиробникам, колективним виробничим підприємствам, фермерським господарствам, одноосібним господарствам, господарським товариствам, приватним агрофірмам. В цей скрутний для рідного краю і для усієї держави час ви підставляєте плече, дбаєте про соціально-економічний розвиток, підтримуєте Збройні Сили України, внутрішньо переміщених осіб, своїми благодійними внесками допомагаєте боронити нашу незалежність.
Щира шана і вдячність також усім ветеранам праці за сумління, мудрість, звитягу і досвід, переданий в надійні руки хліборобів.

Від щирого серця бажаємо вам, шановні працівники сільського господарства, здоров’я, добробуту та миру. Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, втілюються в життя плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної землі. Нехай кожен день благословляється гарним настроєм і людською вдячністю, щастя і злагоди в кожну домівку!

Дякуємо вам за нелегку, але таку потрібну всім нам працю! Зі святом!