Компаніївка
Переглядів: 110

Боротьба з наслідками негоди в Компаніївській громаді триває

16 01 17 04Цьогорічна зима видалася особливо сніжною та відзначилася рясними снігопадами, які неодноразово накривали населені пункти України, що перевищувало норму опадів. І головним завданням в таку пору для місцевої влади Компаніївської громади, як і для кожної, - «звільнити із снігового полону» засніжені ділянки прилеглих територій, вулиці і провулки населених пунктів. Висота снігового покрову місцями досягала 30-40 см. Для того, щоб розчистити його, потрібна спеціальна техніка, якої поки що не маємо. Тому селищна рада підписала договори з фермерськими господарствами (ФГ): «Кондратенко», «Прищепа», ФОП «Бондаренко», «Сухацький», які погодилися на співпрацю. Дані роботи потребують не тільки фізичних, але й значних матеріальних витрат – вартість палива; час використання техніки; оплата праці механізатора. Через те на одній із сесій Компаніївської селищної ради депутати внесли пропозицію та попередньо виділили кошти в сумі 100 тис. грн. для отримання послуг з прибирання снігу, з яких на даний час освоєно 41 тис. грн. Дякуємо відповідальним ФГ та одноосібникам, які самостійно долучилися та допомогли у розчищенні вулиць, об'єктів, доріг.

18 01 2016 0422 01 2016 03В першу чергу трактористи-машиністи розчищали від снігу центральні вулиці селища, де відбувається інтенсивний рух транспорту, в тому числі пасажирського, під’їзні шляхи до об'єктів соціального значення — лікарня, школи, дитячі садочки, автобусні зупинки. І вже потім більш віддалені вулиці та провулки. Не забуваймо, що крім Компаніївки, є ще й інші села, що входять до нашої громади, які також потребують допомоги. Тому просимо з розумінням і підтримкою ставитися до складнощів, які виникали в роботі.
Окрім цього працівники комунального підприємства рятували від снігу тротуари селища, посипали протиожеледною сумішшю. Долучалися до робіт і колективи підприємств, установ, організацій, приватні підприємці, небайдужі жителі, які розчищали сніг на своїх прилеглих ділянках. Всі працювали практично цілодобово і навіть у святкові дні.
Дякуємо всім, хто приймав участь у ліквідації наслідків складних погодних умов. Напевно взимку цю допомогу ми відчуваємо і бачимо найбільше, адже саме завдяки співпраці у нас в цю важку сніжну зиму, не зважаючи на всі труднощі, вулиці наших населених пунктів були розчищені від снігу.
Наразі настає відлига і з'явилася нова проблема – снігова каша, яка ускладнює пересування вулицями і її потрібно також розчищати. Тому ми спільними зусиллями із комунальниками та всіма залученими одиницями техніки продовжуємо боротися з наслідками негоди. Водіям та пішоходам радимо бути обережними, щоб уникнути аварійної ситуації.
Давайте будемо пам'ятати, що громада формується саме із кожного з нас. Так, лише спільними зусиллями ми досягнемо прогресу в її розвитку.
Щиро дякуємо за розуміння!