Компаніївка
Переглядів: 164

Шановні рятувальники, працівники аварійно-рятувальної служби, інших спеціальних  формувань та ветерани цієї почесної справи!

9753f27acf49af09a429bea49f50e341

 

Щиро вітаємо вас із Днем рятівника!

Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій — людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії, ліквідацію наслідків військовий дій та евакуацію населення.

Ви ті, хто цілодобово підтримує постійну бойову готовність до боротьби із незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

На вас покладена надзвичайно почесна місія — охороняти безпеку та спокій мешканців нашої громади. Кожен ваш тривожний виїзд - це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа - це врятовані життя.

Висловлюємо вам глибоку подяку за героїзм та мужність, проявлені під час несення служби, а також бажаємо подальших успіхів у професійному зростанні, невичерпної енергії у реалізації гуманної місії – захисту життя людей, побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.