Компаніївка
Переглядів: 155

Компаніївська ОТГ вирішить проблему транспортного сполучення між селами та районним центром

29 01 19 0328 січня відбулася робоча зустріч заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Романа Снєсаря із головами Софіївської, Водянської, Виноградівської сільських рад - Тетяною Федоренко, Вадимом Ненько, Наталією Харковець. Під час зустрічі обговорили питання муніципального співробітництва щодо пасажирських перевезень жителів сіл Софіївка, Виноградівка, Водяне до селища Компаніївка.

Також разом попередньо погодили дату та подальший графік руху автобуса, який запропонували сільські голови, обговоривши з жителями підпорядкованих територій, як зручніше для них; розглянули та в подальшому узгодять фінансове питання щодо перевезень.
Маємо надію, що з 1 березня 2019 року люди вже користуватимуться послугами нового рейсового автобуса, який забезпечить транспортний зв’язок між селами та районним центром за зручним графіком (чотири рази в тиждень – понеділок, середа, п’ятниця, неділя). Більш детальну інформацію буде оприлюднено пізніше.
Завдяки створенню ще одного робочого місця в селищній раді колишній учасник антитерористичної операції буде забезпечений постійним місцем роботи.
Зауважимо, що це ніяка не передвиборча обіцянка, чи підкуп жителів, як дехто може сказати. В цьому немає ніякої потреби, тим більше виходячи із ситуації, яка склалася. Адже сусідні села вже давно потребують автобусного сполучення із селищем. Щоб це стало можливим, Компаніївська селищна рада укладе договір про співробітництво з сільськими радами щодо спільного використання муніципального транспорту.
Децентралізація - це не просто процес об’єднання, а й можливість надання якісних послуг сільському населенню, яке не входить до Компаніївської об'єднаної територіальної громади.