Компаніївка
Переглядів: 81

Український гідрометеорологічний центр попереджає про небезпечні метеорологічні явища

10 01 19 01Звертаємося до всіх жителів громади з проханням дотримуватися правил безпечної поведінки під час можливих надзвичайних подій, пов’язаних з ускладненням погодних умов, скоригувати власнi плани щодо найближчих днів, відмовитися від дальніх поїздок, в тому числі і за межі селища, без необхідності не виходити на вулицю. Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху вантажного та пасажирського транспорту. Просимо поставитися до цього вiдповiдально та з розумінням.10 01 19 02
Водіїв закликаємо бути уважними та обережними за кермом. Неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, не перевищувати допустиму швидкість і не виконувати ризикованих маневрів. Пам’ятайте, при сильних опадах на дорогах погіршується видимість, гальмівний шлях збільшується.
Також нагадуємо про необхідність дотримання правил безпеки при штормовому вітру та хуртовинах – і дорослим, і, тим більше, – дітям перебувати далеко від ліній електропередачі, дерев, рекламних щитів і всього того, що може впасти. Та не варто залишати у цих небезпечних місцях свій автотранспорт.