Компаніївка
Переглядів: 207

Проведення навчання

789456

 

Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області (далі – РФПП) інформує Вас, що Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України проводить безкоштовний навчальний курс «Основи сімейного фермерства і кооперації для ветеранів та ветеранок» в рамках проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок».

Цей проєкт реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України», що стало можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США.

Метою проєкту є збільшення можливостей для працевлаштування ветеранів та ветеранок війни, членів їх сімей шляхом  створення умов для їх залучення до фермерства.

Навчальний курс буде проходити з 06.06.2023 року по 16.06.2023 року.

Реєстрація на курс за посиланням https://tinyurl.com/2p6vm88e

Навчальна програма курсу за посиланням: https://zdgromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/grafik-navchannya.docx.pdf

Після навчального курсу кращі з випускників відвідають Латвію для отримання практичного досвіду у цій сфері.

Також, щоб бути у центрі усіх бізнес-подій та оперативних новин від Регіонального фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області, приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу для підприємницької спільноти - https://t.me/pidpriem_gue_kr_ua