Компаніївка
Переглядів: 88

З нагоди Дня захисту дітей у Компаніївці була проведена культурно-розважальна акція до Дня захисту дітей "Дружня родина - щаслива дитина! Щаслива дитина - могутня країна!"

IMG 6339

1 червня світ відзначає День захисту дітей - свято дитинства, краси, бадьорості і завзяття. Це ще один привід згадати, наскільки важливою є допомога дітям та їх виховання.

Сьогодні на базі КУ "Центр культури та дозвілля" Компаніївської селищної ради була проведена культурно-розважальна акція до Дня захисту дітей "Дружня родина - щаслива дитина! Щаслива дитина - могутня країна!". У ході проведення свята ведучим допомагали казкові персонажі, які подарували гарний настрій, підвели підсумки дистанційного конкурсу "Хай сонцю і квітам всміхаються діти" та нагородили дипломами переможців у номінаціях: «Декоративно – прикладне мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Фотографія», «Читці». Діти отримали кольорові квитки-картинки, що відповідали кольорам локацій в містечку "Щасливе дитинство", де разом з керівниками локацій брали участь у різноманітних конкурсах та розвагах. Також діти взяли участь у благодійній безпрограшній лотереї, виручені кошти з якої будуть направлені на потреби ЗСУ.

А ще малечу пригощали морозивом та різними смаколиками гості свята -  народний депутат України Ігор Юрійович МУРДІЙ, голова Кропивницької районної військової адмістрації Віталій Анатолійович Пастушенко. Отримали подарунки і 17 дитячих будинків сімейного типу та прийомні сім'ї, які функціонують на території нашої громади. На завершення свята селищний голова Олександр Андрійович Маслюков побажав кожній дитині міцної родини та всього необхідного для безтурботного дитинства і мирного неба.

Дякуємо Збройним силам України за можливість жити та відзначати такі події. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, а кожен із маленьких мешканців нашої Землі буде здоровим і щасливим.

IMG 6218

IMG 6237

IMG 6233

IMG 6222

IMG 6253

IMG 6244

IMG 6259

IMG 6289

IMG 6296

IMG 6306

IMG 6320