Компаніївка
Переглядів: 185

Робочою групою селищної ради обговорено пропозиції до Статуту громади

IMG 6192

 

31 травня 2023 року відбулося засідання робочої групи з підготовки проєкту Статуту Компаніївської територіальної громади, яке провела голова групи, секретар селищної ради Анна Фролова. Анна Миколаївна зазначила, що пропозиція стосовно надання соціальних послуг шляхом замовлення відхилена відповідно до висновку юридичного сектору селищної ради. Натомість Статут громади доповнено окремою статтею  в такій редакції : "Стаття  32. Соціальний захист населення

  1. Діяльність органу та посадових осіб місцевого самоврядування з соціального захисту населення територіальної громади спрямовується на реалізацію державної соціальної політики у сфері соціального захисту населення.
  2. Рада затверджує цільові програми покращення соціального захисту населення на території громади.
  3. Рада та виконавчий комітет щороку розглядають на своїх засіданнях питання щодо соціального захисту населення на території громади і контролю за ходом виконання запланованих заходів з її покращення."

На минулому засіданні робочої групи надійшла пропозиція про надання копій протоколів сесій в друкованому вигляді до Центральної публічної бібліотеки. Голова групи  обґрунтувала також відмову у такому наданні та звернула увагу на розміщення матеріалів сесій для ознайомлення на офіційному веб сайті селищної ради  та можливість кожного мешканця чи мешканки звернутися до селищної ради з запитом на отримання публічної інформації, в тому числі щодо сесій ради. Фахівець публічної бібліотеки Компаніївської селищної ради Василь Боковий зазначив, що бібліотека працює над створенням  хабу  цифрової освіти  на базі закладу, що значно розширить можливості бажаючих поліпшити свої навички та вміння користування гаджетами та впевнено почуватися в Інтернет просторі.

Запрошуємо усіх мешканців і мешканок громади долучитися до обговорення проекту Статуту і стати його співавторами. Формуймо спільно засади комфортного для нашого проживання середовища!

Ознайомтеся з проєктом Статуту за посилання  та надсилайте  пропозиції, заповнивши гул-форму

IMG 6187