Компаніївка
Переглядів: 209

Крок за кроком працюємо над розробкою молодіжного проєкту, який отримає фінансування від Програми USAID DOBRE 

TMP

 

Нагадаємо, що за результатами Молодіжних діалогів участі уКомпаніївській громаді молоддю були розроблені пропозиції 10-ти ідей молодіжних проєктів. Наступний етап - проведено онлайн-опитування молоді щодо пріоритетних ідей, серед яких було визначено ТРИ пріоритетні:

  1. Молодіжний простір (на базі ЦКД) - 406 голосів(42,1%)
  2. Волейбольний майданчик (на базі КЗ «Полтавський ліцей») -282 голоси(29,3%)
  3. Відкритий громадський простір – 173 голоси(17,9%)

Участь в опитуванні взяли: 964 представників/ць молоді громади

Наступний крок - онлайн-обговорення ідей за участю молодіжного активу, представників громадських молодіжних організацій, органів місцевого самоврядування, партнерів з ГО Агенція сталого розвитку “Хмарочос” та Програми USAID DOBRE, де буде проаналізовано ТРИ ідеї на предмет реалістичності втілення, доопрацьовано програмне наповнення ідей та визначено робочу групу, яка готуватиме ТРИ проєктні ідеї до подання Програмі DOBRE.

Програма DOBRE лишає за собою фінальне погодження проєктної ідеї для подальшої підготовки проєктної заявки, яка відповідатиме умовам та пріоритетам грантової програми.

Програма «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) виконується міжнародною організацією ГлобалКом’юнітіз (GlobalCommunities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)

Супровід в розробці ідей молодіжного проєкту надає ГО «Агенція сталого розвитку “Хмарочос”» в рамках проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією ГлобалКом’юнітіз (GlobalCommunities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

В Кіровоградській та Дніпропетровській областях виконавцем проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» є ГО «Агенція сталого розвитку “Хмарочос”».