Компаніївка
Переглядів: 237

У Компаніївці вшанували пам'ять жертв Другої світової війни та наших захисників, які знову відстоюють мир у нинішньому столітті

IMG 5841

8 травня 2023 року, в  День пам’яті та примирення Компаніївщина разом з усім світом вшановує тих, хто під час Другої світової війни боровся з нацизмом і переміг його, а також численних жертв цього жахіття – дітей війни, остарбайтерів, цивільних, постраждалих від воєнних дій та від нацистської окупації. Друга світова війна 1939–1945 років визнана найбільшою загальнолюдською трагедією ХХ століття. Відзначаючи пам’ятну дату в умовах російсько-української війни, поряд з жертвами найбільшої війни минулого століття ми згадуємо і наших захисників, які знову у жорстокому протистоянні відстоюють мир вже у нинішньому столітті.

З цієї нагоди громадськість Компаніївки, керівництво та працівники селищної ради, установ, організацій, військовослужбовці, молодь зібралися на площі селища на мітинг. Поіменно згадали усіх загиблих за Україну з 2014 року земляків, схиливши голови у хвилині мовчання. Під супровід мелодій українських пісень поклали квіти до братської могили воїнів Другої світової та пам’ятного знаку воїнам-землякам, до світлин загиблих учасників антитерористичної операції і російсько-української війни, розміщених на інсталяції "Герої Компаніївщини". Пам’ятаємо кожного і кожну, хто поклав життя за Батьківщину!

IMG 5814

IMG 5800

IMG 5822

IMG 5825

IMG 5826

IMG 5832

IMG 5843

 

Після завершення мітингу у парку селища на мешканців та гостей Компаніївки чекав виступ військового оркестру 3 окремого полку спеціального призначення імені Святослава Хороброго. Бажаючі змогли долучитися до благодійної акції Благодійного фонду "Полк Святослава Хороброго" щодо збору коштів на дрон для Збройних Сил України . Адже ми певні, що міць наших Збройних Сил є запорукою існування держави та збереження прав людини. Українські патріотичні пісні у майстерному виконанні військових додали віри у нашу Перемогу над російським агресором та спонукали єднати зусилля у відстоюванні своєї незалежності.

IMG 5846

В День пам’яті та примирення Україна демонструє всьому світу: найважливішим підсумком війни має бути не культ перемоги, як це спостерігаємо  в наративах Російській Федерації про Другу світову, а вміння цінувати мир, безкомпромісно захищати його. Слава Україні та її Героям!