Компаніївка
Переглядів: 275

Днем Світлого Христового Воскресіння!

pryvitannya z velykodnem moonzori

Шановні жителі Компаніївської громади!

Щиро вітаємо всіх християн, хто святкує Великдень за Григоріанським календарем, з Днем Світлого Христового Воскресіння!

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Воно приходить разом з весною і наповнює людські серця добром і любов’ю.

Воскресіння Христа є воскресінням всього найкращого, що закладено Богом в людині: честі, гідності, людяності. Маємо надію, що подібно Христу, жертовність найкращих синів і дочок України у праведній боротьбі з ворогом – є символом відродження всього світу, перемоги добра над злом та перемоги всіх найсвітліших сподівань, прагнень, віри і любові! Як Христос переміг смерть, так і Україна, прийнявши чашу страждань – переможе і воскресне. Російський окупант, цією страшною війною, приніс багато страшних випробувань на нашу землю, але ми об'єднавшись даємо йому гідну відсіч.

Багато наших Захисників зустрічають свято на передовій, завдяки їхній самовідданості, ми маємо змогу у тиші зустріти Великодні дні. Доземно вклоняюся Героям за їх мужність, незламність, міць та силу, які вони проявляють, наближаючи перемогу. Кожного дня весь український народ підносить свої молитви до Всевишнього за наших мужніх воїнів. Нехай Господь Бог оберігає Вас, дарує силу та зміцнює дух.

У день Великодня, бажаємо Вам душевної чистоти і гармонії, миру та спокою у кожній родині. Нехай свято наповнить ваші душі радісними почуттями та новими сподіваннями, оселі – благополуччям і затишком, сім’ї – коханням, щастям, злагодою.

Христос Воскрес! Воскресне Україна!