Компаніївка
Переглядів: 74

Розпочаті роботи з грейдерування вулиці Набережна в центральній частині смт Компаніївка

336650680 145683065086139 983279097535144572 n
 
Рання весна та сприятливі погодні умови дозволили розпочати підготовку до місячника з благоустрою території населених пунктів громади та грейдерування доріг на найбільш проблемних вулицях. З метою створення умов для безпечної та якісної роботи автогрейдера звертаємося до жителів приватного сектора з проханням провести на територіях, прилеглих до власних домоволодінь, роботи для забезпечення безперешкодного проїзду техніки.
Новий автогрейдер SDLG G9165F, призначений для виконання великих обсягів землерийно-профілювальних робіт має довжину 9 м., висоту 3,6 м., ширина відвалу 3,7 м., радіус розвороту 8 м. Керівництво КП "Благоустрій смт Компаніївка" Компаніївської селищної ради просить жителів громади обрізати дерева, що схиляються до доріг, прибрати будівельне сміття чи матеріали, накопичені на узбіччях вузьких вулиць.
Вже розпочаті роботи з грейдерування вулиці Набережна в центральній частині смт Компаніївка. Рух нею значно пожвавився через аварійний стан вулиці Садова, що забезпечує транспортною доступністю Компаніївську центральну лікарню. Громада придбала автогрейдер наприкінці 2022 року. Потреба в такій техніці була дуже гострою, адже на території населених пунктів близько 120 км доріг комунальної власності з щебеневим покриттям. Відтепер маємо можливість здійснювати самостійно частину дорожніх робіт.
Наразі грейдер працюватиме на території селища, а надалі поступово роботи переноситимуться на сільські території в старостинських округах.