Компаніївка
Переглядів: 271

Позачергове засідання тридцять шостої сесії селищної ради восьмого скликання  відбудеться 23 березня 2023 року о 10 годині

9 20

Відповідно до ч. 4, 5 статті 46, пп. 8, 20 ч. 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" позачергове засідання тридцять шостої сесії селищної ради восьмого скликання  відбудеться 23 березня 2023 року о 10 годині в залі засідань селищної ради.

На розгляд ради виносяться наступні питання:

- Про  внесення  змін  до рішення селищної ради від 20 грудня 2022 року  № 6895 «Про  бюджет  Компаніївської селищної територіальної громади на 2023 рік».

- Про визначення Переліку об’єктів та видів робіт для відпрацювання порушниками оплачуваних суспільно-корисних робіт на 2023 рік.

- Про визначення Переліку об’єктів та видів робіт для відпрацювання порушниками безоплатних суспільно-корисних робіт на 2023 рік .

- Про визначення Переліку об’єктів  та видів робіт для відпрацювання засудженими безоплатних суспільно-корисних робіт на 2023 рік.

- Про розгляд пропозиції з перейменування вулиці населеного пункту Компаніївської селищної ради.

- Про передачу в оперативне управління Комунальному підприємству «Благоустрій смт Компаніївка» Компаніївської селищної ради комунального майна.

- Про затвердження акту інвентаризації не централізованих джерел водопостачання, громадських шахтних колодязів на території Компаніївської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області. 

- Про взяття на облік та баланс Компаніївської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області  не централізованих джерел водопостачання, громадських шахтних колодязів.

- Про встановлення тарифу на пасажирські перевезення автобусом міського сполучення  «Компаніївка – Живанівка» комунального підприємства «Благоустрій смт Компаніївка» Компаніївської селищної ради.

- Про встановлення тарифу на пасажирські перевезення автобусом комунального підприємства «Благоустрій смт Компаніївка», що працює в режимі приміського сполучення між населеними пунктами   Компаніївської селищної ради.

- Земельні питання.