Компаніївка
Переглядів: 345

З Днем працівників сільського господарства

316291318 438494768464541 5744726261218165486 n
 
Шановні працівники сільського господарства!
 
Відзначення Вашого професійного свята – це визнання державою хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу! Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом із іншими складає основу життя держави та добробуту громадян. Нам відомо як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднується з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості у сировині, утворенням сталого експортного потенціалу держави.
Цього року, вперше за роки незалежності України, вам довелося вирощувати та збирати урожай в складні часи воєнного стану.
 
Вітаючи цього дня зі славним святом хочемо від усієї душі подякувати всім працівникам агропромислового комплексу, а особливо тим, які власним прикладом демонструють любов до Батьківщини і, в даний момент, несуть службу в лавах ЗСУ, сільгоспвиробникам, колективним виробничим підприємствам, фермерським господарствам, одноосібним господарствам, господарським товариствам, приватним агрофірмам, за те, що в цей скрутний для рідного краю і для усієї держави час, підставляєте плече, дбаєте про соціально-економічний розвиток, допомагаєте Збройним Силам України, внутрішньо переміщеним особам, своїми благодійними внесками допомагаєте боронити нашу незалежність, надаєте посильну підтримку нашим захисникам на передовій.
 
В цей урочистий день хочеться сказати всім ветеранам праці, слова вдячності за сумління, звитягу і терпимість, ви можете сповна гордитися, що ваша трудова естафета передана в надійні руки.
Компаніївська селищна територіальна громада, її депутатський корпус та виконавчий комітет сердечно вітають вас із професійним святом – Днем працівника сільського господарства, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік. Саме він переконливо доводить спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних, інколи непередбачуваних ситуацій.
 
Від щирого серця бажаємо вам здоров’я, добробуту та миру, невичерпної наснаги та подальших успіхів у ваших справах, щоб ваші зусилля завжди були результативними, а врожай перевищував ваші найсміливіші задуми. Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Мирного світлого неба над вашими урожайними нивами! Щастя злагоди в кожну домівку!