Компаніївка
Переглядів: 565

10 листопада відбулося позачергове засідання 31 сесії Компаніївської селищної ради восьмого скликання

IMG 5152

10 листопада у залі для засідань Компаніївської селищної ради відбулося позачергове пленарне засідання  31 сесії Компаніївської селищної ради восьмого скликання. 

Розпочалося воно з вшанування хвилиною мовчання світлої пам'яті, відваги, самовідданості,  мужнього подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Участь у засіданні взяли 18 депутатів : 

1. Гаморя Наталія Леонідівна

2, Даум Катерина Володимирівна

3. Демиденко Ігор Леонідович

4. Дубів Микола Миронович

5. Дяжур Галина Валеріївна

6. Жученко Микола Леонідович

7. Карандеєв Юрій Вікторович       

8. Козаков Павло Володимирович

9. Кріпак Олександр Анатолійович

10. Мороз Сергій Валентинович

11. Олійник Алла Володимирівна

12. Омельчук Олексій Віталійович

13. Павленко Анатолій Іванович

14. Панасюк Олександр Володимирович

15. Панасюк Юрій Іванович

16. Потєхіна Наталія Дмитрівна 

17. Ткаченко Євгеній Юрійович

18. Фролова Анна Миколаївна

IMG 5159

СПИСОК осіб, запрошених та присутніх на пленарному засіданні тридцять першої сесії Компаніївської селищної ради восьмого скликання 10 листопада 2022 року

 1. Маслюков Олександр Андрійович – Компаніївський селищний голова;
 2. Піскун Людмила Анатоліївнадиректор комунальної установи «Центр моніторингу та аналізу діяльності закладів освіти» Компаніївської селищної ради Кіровоградської області;
 3. Колтунов Андрій Григорович – начальник відділу земельних відносин Компаніївської селищної ради;
 4. Вареник Дмитро Андрійович – провідний спеціаліст відділу внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Компаніївської селищної ради;
 5. Іванова Лариса Павлівна - діловод загального та організаційного відділу Компаніївської селищної ради;
 6. Буриліна Вікторія Вікторівна - діловод загального та організаційного відділу Компаніївської селищної ради;
 7. Снєсарь Лариса Володимирівна – головний спеціаліст загального та організаційного відділу Компаніївської селищної ради.

Старости Компаніївських селищних рад:

 1. Лаврусенко Сергій Олександрович;
 2. Невінчана Тетяна Олександрівна;
 3. Цуран Марія Дмитрівна;
 4. Назарян Світлана Михайлівна;
 5. Штефанко Наталія Георгіївна;
 6. Цегельник Ганна Миколаївна.

IMG 5160

Перед початком засідання до присутніх звернувся начальник 4 відділу Кропивницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Блищик Олександр Анатолійович.

IMG 5155

 Інформує: начальник 4 відділу Кропивницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Блищак Олександр

На порядок денний чергового пленарного засідання 31 сесії Компаніївської селищної ради 8 скликання виносилися наступні

ПИТАННЯ:

 1. Про затвердження Положення про службу у справах дітей Компаніївської селищної ради в новій редакції.

IMG 5163

Інформує: начальник служби у справах дітей селищної ради Юрій Карандєєв.

 1. Про затвердження положень філій закладів загальної середньої освіти Компаніївської селищної ради
 1. Про внесення змін до рішення сесії від 24 травня 2022 року № 6751 «Про затвердження заходів з оптимізації та перепрофілювання закладів освіти територіальної громади».

IMG 5164

Інформує: директор Комунальної установи «Центр моніторингу та аналізу діяльності закладів освіти селищної ради» Людмила Піскун. 

 1. Про укладення мирової угоди у судовій справі.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій (код КВЦП 13.01) загальною площею 0,0048 га за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район Компаніївська селищна територіальна громада, за межами населеного пункту
 3. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,0048 га, що відводиться в користування ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій на території Компаніївської селищної територіальної громади Кропивницького району Кіровоградської області (за межами населених пунктів)
 4. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, площею 0,0594 га, що надана в користування ПрАТ «Київстар» для розміщення та експлуатації об’єкті і споруд телекомунікацій на території с. Губівка, вул. Покровська, 12 Компаніївської селищної територіальної громади Кропивницького району Кіровоградської області (за межами населених пунктів).

IMG 5168

Інформує: начальник відділу земельних відносин, охорони навколишнього природного  середовища та агропромислового розвитку селищної ради Андрій Колтунов.

 1. Про внесення змін до комплексної програми профілактики злочинності і правопорушень на 2022-2025 роки.

IMG 5173

Інформує: секретар селищної ради Анна Фролова.

 1. Про затвердження місцевої програми фінансування виплат компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі – «Турбота» - 2023

IMG 5174

Інформує: начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради Олександр Сервінський.

 1. Про внесення змін до рішення селищної ради до Статуту комунального неприбуткового підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Компаніївської селищної ради.

IMG 5178

  Інформує:  головний лікар комунального неприбуткового підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Компаніївської селищної ради Євген Ткаченко.