Компаніївка
Переглядів: 133

Відбулася сімнадцята сесія Компаніївської селищної ради об′єднаної територіальної громади

08 11 18 138 листопада під головуванням селищного голови Маслюкова О.А. відбулася позачергова сімнадцята сесія селищної ради восьмого скликання. В роботі сесії взяли участь: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Снєсарь Р.І., керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Андреєва Л.М., начальник фінансового відділу селищної ради Калінчук С.Л., головний спеціаліст-землевпорядник Колтунов А.Г., провідний спеціаліст з зовнішніх зв’язків Вертянова Т.О. Згідно запропонованого порядку денного депутати розглянули наступні питання:

1. Про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2018 року.
2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2017 року №40 «Про селищний бюджет на 2018 рік».

08 11 18 14
Інформує: начальник фінансового відділу виконавчого комітету селищної ради Калінчук Світлана Леонідівна.


3. Про затвердження Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у Компаніївській селищній об’єднаній територіальній громаді.

08 11 18 17
Інформує: секретар селищної ради Панасюк Юрій Іванович.


4. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.
5. Про затвердження протоколу про співробітництво.

08 11 18 15
Інформує: селищний голова Маслюков Олександр Андрійович.


6. Про затвердження проекту, який може реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на формування інфраструктури.
7. Про затвердження проектно-кошторисної документації.
8. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Компаніївської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік, затвердженого рішенням селищної ради від 22 грудня 2017 року №41.
9. Про передачу точки обліку, споживання електроенергії, тимчасової споруди автостанції смт Компаніївка на баланс КП «Благоустрій смт Компаніївка».
10. Про передачу на утримання вуличного освітлення та КТП на баланс КП «Благоустрій смт Компаніївка».

08 11 18 16
Інформує: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Снєсарь Роман Іванович.


11. Про прийняття у комунальну власність Компаніївської селищної ради з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення.
12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок у власність громадянину Шутікову Анатолію Анатолійовичу.
13. Про припинення права користування земельною ділянкою громадянки Кирпи Наталії Олександрівни.
14. Про припинення права користування земельною ділянкою громадянина Ільніцького Олександра Миколайовича.
15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Ільніцькій Аллі Василівні для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки у власність громадянці Черногоровій Катерині Миколаївні.
17. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Компаніївському районному споживчому товариству.
18. Про дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Яркову Івану Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.
19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки у власність громадянці Семокоп Юлії Василівні.
20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Семокопу Юрію Анатолійовичу.
21. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Компаніївському районному споживчому товариству.
22. Про передачу земельної ділянки в оренду Компаніївському районному споживчому товариству.
23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Снісаренко Аллі Миколаївні для ведення індивідуального садівництва.
24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки у власність громадянину Подольному Олексію Олексійовичу.
25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Благодирю Олександру Валерійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
26. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність об’єднаю співвласників багатоквартирного житлового будинку «Тополя 2» по вул. Тополина №2 смт Компаніївка.
27. Про припинення права користування земельною ділянкою громадянки Чаповської Ганни Йосипівни.
28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Маслюковій Ірині Олегівні для ведення індивідуального садівництва.
29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці Голуб Марії Василівні для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства.
Земельні питання, що виносилися на сесію селищної ради, попередньо розглядались на засіданні комісії з питань ЖКГ та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

08 11 18 18
Інформує: головний спеціаліст-землевпорядник Колтунов Андрій Григорович.

08 11 18 19
У пленарному засіданні сесії оголошено перерву, питання "Про затвердження проектно-кошторисної документації" буде розглянуто на наступному пленарному засіданні після проведення експертизи проектно-кошторисної документації ДП "Укрдержбудекспертиза". Також перенесено питання "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Снісаренко Аллі Миколаївні для ведення індивідуального садівництва" для більш детального вивчення комісією з питань ЖКГ та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи даного питання та погодження із сусіднім землекористувачем. Всі  інші питання порядку денного сесії депутати розглянули та прийняли відповідні рішення.