Компаніївка
Переглядів: 143

Компаніївська ОТГ стала почесним партнером Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE)

08 11 18 015 листопада відбулося відкриття дводенної інвестиційної конференції для об’єднаних громад «Стратегічний розвиток та інвестиції». Компаніївська ОТГ прийняла участь у конференції, яка зібрала понад 400 учасників, серед яких були представники 75 громад-учасниць програми, представники бізнесу та інвестиційних фондів, виконавці проектів міжнародної технічної допомоги, центральних та регіональних органів влади, преси. Під час другої конференції віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, керівник Офісу демократії і врядування регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Білорусі та Молдові Томас Вайт та директор програми USAID DOBRE Беррі Рід привітали громади з початком співробітництва та вручили сертифікати переможцям третього етапу.

Громади-партнери програми DOBRE отримали можливість поспілкуватися та отримати рекомендації від провідних експертів та реальних інвесторів, які допоможуть напрацювати партнерські зв’язки та вибудувати чіткі алгоритми для сталого економічного розвитку на місцях. 08 11 18 0208 11 18 0408 11 18 0308 11 18 0517-19 грудня 2018 року Компаніївська ОТГ очікує на приїзд польських експертів, партнерів програми DOBRE, які переглянуть Стратегію розвитку Компаніївської селищної об'єднаної територіальної громади та зустрінуться з робочою групою по розробці стратегії, представниками бізнесу і громадськістю. Подію організувала програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) спільно з партнером програми Українським кризовим медіа-центром.