Компаніївка
Переглядів: 80

Дорогі захисники України, шановні жителі та гості селища!

13 10 17 01Прийміть найкращі побажання і щирі поздоровлення з Днем захисника України – святом мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності, святом гідних і сильних чоловіків. В цей день ми з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, вшановуємо ветеранів за їх безсмертний подвиг. Це свято відзначається 14 жовтня — в день святої Покрови Пречистої Богородиці, одночасно з Днем козацтва, адже козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг, а Божа Матір вважається заступницею і покровителькою Українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. У цей величний день ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство усіх захисників України. Подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні.

Напередодні свят на центральній площі селища відбулося довільне покладання квітів до Братської могили радянським воїнам та до Монументу Патріотам України. В приміщенні районної держадміністрації відбувся урочистий захід присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва. 24 10 18 14Селищний голова Олександр Маслюков вручив грамоти воїнам антитерористичної операції Копотію Павлу Івановичу, Гичкало Ігорю Олександровичу, Косогою Олександру Івановичу, привітавши зі святом. У заході взяли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації, трудових колективів підприємств, установ, організацій та громадськість селища.24 10 18 1524 10 18 16

Присутні вшанували світлу пам'ять загиблих воїнів та солдат, які поклали голови за мир на Українській землі, хвилиною мовчання. Будемо пам’ятати і не забувати! Добра пам’ять про Вас завжди житиме в наших серцях.